top of page

Web Siteme Hoş Geldiniz!

2019 yılının Mart ayında, hayatı daha mutlu bir şekilde yaşayabilmek adına, kendi hayatımdaki bakış açılarını ve uygulamaları başkalarıyla da paylaşabilmek niyetiyle YouTube videolarıma başladım. Ana amaç şuydu: Bana iyi gelen bu fikir ve uygulamaları sadece etrafımdaki 5-10 kişiyle paylaşmak yerine, bunları belirli başlıklar halinde birer video olarak paylaşayım, belki bu şekilde daha fazla insan da bundan faydalanabilir. Her zaman çok şanslı bir insan olduğum için, bu amacıma düşündüğümün de ötesinde bir boyutta ulaştım. Bu sebeple YouTube kanalıma ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum.


Peki bu web sitesini neden yaptım?


Videolarımın sayısı arttıkça ve kanal büyüdükçe tabii ki sorular da artmaya başladı. Bunların bazıları videoların altında yorum olarak, bazıları sosyal medya hesaplarımdan mesaj olarak, bazıları e-posta olarak gelmeye başladı ve sayıları da artarak devam ediyor. Bu videolara başlamamdaki ana amaç, eğer olabiliyorsa, başkalarına faydalı olabilmek olduğu için, bu sorulara olabildiğince dönüş yapmaya çalışıyorum ve bundan sonra da buna aynı şekilde devam edeceğim. Ancak bazen soruların yazılı olarak cevaplanması yetmeyebiliyor. Bazen videolarımda bahsettiğim uygulamaların ve bakış açısı değişikliklerinin hayata geçirilebilmesi için insan dışarıdan itici bir güce, bir disipline ihtiyaç duyabiliyor. Bu noktada bunun eksikliğini çeken ve bunu gidermek isteyenler için düzenli, haftalık seanslar yapabileceğimizi düşündüm. Bununla ilgili talebi olan ve bilgi almak isteyebilecek kişilerin de bunu kendime ait bir web sitesi üzerinden yapabilmelerinin daha uygun olacağına inandığım için, şu anda içinde bulunduğunuz bu mütevazı web sitesini yapma ihtiyacı hissettim.


Ayrıca zaman zaman bu blogdan da yazılı paylaşımlarda bulunacağım, hepinizi bu paylaşımları takip etmek üzere beklerim. Görüşmek üzere!

607 görüntüleme5 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Arkadaşlar 8 Mayıs 2020 Cuma günü saat 22:00'de, Astrolog Pınar Gürel'in instagram kanalındaki canlı yayına konuk olacağım. Kişisel gelişim, pozitif düşünme, çekim yasası ve enerji üzerine güzel bir s

Bazılarınızın da bildiği gibi videolarımda yeni bir uygulama başlattım. Öğrenmenin en iyi yolunun öğretmekten geçtiğine inanan birisi olarak, sizin de kişisel gelişim ile ilgili öğrenmenizi hızlandırm

Yazı: Blog2_Post
bottom of page